Na programu se od ove nedelje nalaze tri nova naslova:
1. „Podzemni svet: Krvavi ratovi“ – Kejt Bekinsel se vraća ulozi Selene u poslednjem nastavku super-uspešne "Underworld" franšize koju pratimo još od 2003. godine;
- trejler filma:
2. „Inkarnacija“ – debitantsko ostvarenje reditelja Filipa Kovačevića o momku koji kroz neprekidnu poteru pokušava da otkrije svoj identitet i sazna ko mu je smestio ubistvo;
- trejler filma:
3. „Ludi Božić u kancu“ – nakon hit komedije „Kako se rešiti šefa”, još jedna urnebesno zabavna filmska saradnja Dženifer Eniston i Džejsona Bejtmana;
- trejler filma:
Svi ljubitelji Star Wars franšize, koji žele među prvima u Srbiji da pogledaju „Odmetnik–1 - Star Wars priča“, imaju priliku za to već 14. decembra u bioskopu Cineplexx Niš. Karte za premijernu projekciju su već u prodaji!
Cineplexx Niš
Bioskopski program od 8. do 14. decembra
ČETVRTAK 08. decembar / PETAK 09. decembar / PONEDELJAK 12. decembar / UTORAK 13. decembar
Podzemni svet: Krvavi ratovi – 18:45, 20:40
Inkarnacija – 18:30, 22:30
Ludi Božić u kancu – 20:15, 22:20
Nevaljali Deda Mraz 2 – 17:00
Dolazak – 16:30, 21:35
Saveznici – 19:45, 22:10
Stado – 16:00, 18:00, 20:00, 22:00
Vajana 3D – 15:15, 17:30
Vajana 2D – 16:15
Fantastične zveri i gde ih naći 3D – 19:00
Vojna akademija 3 – 15:00
SUBOTA 10. decembar / NEDELJA 11. decembar
Podzemni svet: Krvavi ratovi – 18:45, 20:40
Inkarnacija – 18:30, 22:30
Ludi Božić u kancu – 20:15, 22:20
Nevaljali Deda Mraz 2 – 17:00
Dolazak – 16:30, 21:35
Saveznici – 19:45, 22:10
Stado – 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 20:00, 22:00
Vajana 3D – 13:00, 15:15, 17:30
Vajana 2D – 11:45, 16:15
Fantastične zveri i gde ih naći 3D – 12:20, 19:00
Vojna akademija 3 – 15:00
Doktor Strejndž 3D – 14:00
Trolovi 3D – 12:40, 14:35
SREDA 14. decembar
Odmetnik-1 – Star Wars priča (premijerne projekcije) – 19:00
Podzemni svet: Krvavi ratovi – 18:45, 20:40
Inkarnacija – 18:30, 22:30
Ludi Božić u kancu – 20:15, 22:20
Nevaljali Deda Mraz 2 – 17:00
Dolazak – 16:30
Saveznici – 19:45
Stado – 16:00, 18:00, 20:00, 22:00
Vajana 3D – 15:15, 17:30
Vajana 2D – 16:15
Vojna akademija 3 – 15:00