•        Evo prilike da i Vi postanete deo Prologa.
  •        Ukoliko želite da postavite prikaz svog omiljenog, ili neomiljenog, filma, glumca ili reditelja, vest koja vam je jako značajna, ili bilo šta što se tiče sveta kinematografije, možete nam poslati vaša viđenja na adresu info@joombooz.com
  •        Da bi bio objavljen, prikaz ne sme u sebi sadržati nikakve vulgarnosti, da ne bude kraći od 10 rečenica, reči poput "brate", "sestro", "fenomenalno", "super" (osim ako nije deo naslova) i njima slične neće se uzeti u obzir, kao ni atak na manjinske grupe.
facebook twitter rss youtube

Catherine Zeta Jones: Psihički sam bolesnik, toga se ne stidim

Otkad joj je dijagnostikovan bipolarni poremećaj raspoloženja, Catherine Zeta-Jones, tvrdi, još se više povezala sa svojim suprugom. Glumičina bolest, koju neki pojednostavljeno nazivaju teškom depresijom, otkrivena je nedavno, a manifestuje se stalnim izmenama ljutnje, plača, smeha i tuge u njenom životu. Iako su svi mislili da će se njen 68-godišnji suprug Michael Douglas koji se donedavno borio sa karcinomom grla teško nositi sa time, 43-godišnja diva javnosti je otkrila posve suprotne informacije.

“Nakon njegove bolesti teško nam je bilo prihvatiti i moju, ali ja sam odmah o tome progovorila i svima sve priznala. Osećala sam se lakše, a i nakon toga nito me više nije ispitivao o mom stanju. Michael se posvetio meni, ja njemu. Ponovno smo se zaljubili – kazala je majka devetogodišnje Carys i dvanaestogodišnjeg Dylana.

Recept za dobro raspoloženje i lakše podnošenje bolesti, kaže glumica, pronašla je u nekoliko stvari. Ali najvažnije od svega je, savetuje, potpuno izbegavati internet i raznorazne članke.

“Ako odete na internet, pokopaćete se pre vremena. Ja sam, recimo, čitala samo loše vesti i jecala. Bila sam nepodnošljiva dok nisam rekla: Dosta je!" – kaže priznajući da je o bolesti progovorila kako bi destigmatizovala mentalna oboljenja.

“Otpustila sam ventile i napokon počela živeti. Psihički sam bolesnik, toga se ne stidim!” – iskreno će Catherine Zeta-Jones koja će zbog bolesti, ako zatreba, sama otići u ustanovu.

Podeli:



Preporucujemo

Porodični vikend 27. i 28. maja uz Malu sirenu
Top 10 filmova na temu kockanja i klađenja
Otvorena izložba slika Hanne Dujmović - ’’La Joie...
Sarajevo dobitnik inaguralne nagrade Global Production za...
Festival-u-Opoziciji: Umetnost i politika improvizacije u...
Veče Stivena Kinga 31. maja
Entoni Bordejn: Kompletna usmena biografija - Insajderski...
Crunchyroll film "Suzume" 25. maja stiže u bioskope širom...
Hrana i kuvanje kao inspiracija u filmskoj umetnosti
Porodični dan u Cineplexx bioskopima uz film "Mala sirena"
Anime night u Cineplexx bioskopima uz film "Suzume"