•        Evo prilike da i Vi postanete deo Prologa.
  •        Ukoliko želite da postavite prikaz svog omiljenog, ili neomiljenog, filma, glumca ili reditelja, vest koja vam je jako značajna, ili bilo šta što se tiče sveta kinematografije, možete nam poslati vaša viđenja na adresu info@joombooz.com
  •        Da bi bio objavljen, prikaz ne sme u sebi sadržati nikakve vulgarnosti, da ne bude kraći od 10 rečenica, reči poput "brate", "sestro", "fenomenalno", "super" (osim ako nije deo naslova) i njima slične neće se uzeti u obzir, kao ni atak na manjinske grupe.
facebook twitter rss youtube

Critics' Choice Television Awards obeležili strasni i poljupci, suze i smeh

U Beverly Hilton Hotelu u Los Angelesu je održana peta dodela nagrada Critics’ Choice TV Awards na kojoj je nagrađeno 18 najboljih tv serija. HBO je sa svojim serijama osvojio najviše nagrada, čak sedam, dok je iza njega FX sa četiri.

Događaj je obeležio poljubac koji se dogodio između Allison Janney, koja je osvojila nagradu za najbolju sporednu glumicu u komediji "Mom", i domaćina, komičara Jamesa Cordena. Allison je potrčala na binu i u trenutku kada joj je James uručivao nagradu, "zgrabila" ga je, poljubila u obraz, a potom u usta. Ovaj čin popraćen je ovacijama publike.

"Nisam mislila ništa uradivši to", rekla je Allison dodajući kako je veliki fan ovog komičara.

Pobednici su inače izvodili različite "ludorije" i nasmejali publiku do suza.

Nagrade i pobednici:
· Najbolja dramska serija: The Americans (FX)
· Najbolji gulmac u dramskoj seriji: Bob Odenkirk, Better Call Saul (AMC)
· Najbolja gulmica u dramskoj seriji: Taraji P. Henson, Empire (FOX)
· Najbolji sporedni gulmac u dramskoj seriji: Jonathan Banks, Better Call Saul (AMC)
· Najbolja sporedna gulmica u dramskoj seriji: Lorraine Toussaint, Orange Is the New Black (Netflix)
· Njabolji gostujući izvođač u dramskoj seriji: Sam Elliott, Justified (FX)
· Najbolja komedija: Silicon Valley (HBO)
· Najbolji glumac u komediji: Jeffrey Tambor, Transparent (Amazon)
· Najbolja glumica u komediji: Amy Schumer, Inside Amy Schumer (Comedy Central)
· Najbolji sporedni glumac u komediji: T.J. Miller, Silicon Valley (HBO)
· Najbolja sporedna glumica u komediji:: Allison Janey, Mom (CBS)
· Njabolji gostujući izvođač u komediji: Bradley Whitford, Transparent (Amazon)
· Najbolji film koji je napravila televizijska kuća: Bessie (HBO)
· Najbolja limitirana serija: Olive Kitteridge (HBO)
· Najbolji glumac u filmu ili limitiranoj seriji: David Oyelowo, Nightingale (HBO)
· Najbolja glumica u filmu ili limitiranoj seriji: Frances McDormand, Olive Kitteridge (HBO)
· Najbolji sporedni glumac u filmu ili limitiranoj seriji: Bill Murray, Olive Kitteridge (HBO)
· Najbolja sporedna glumica u filmu ili limitiranoj seriji: Sarah Paulson, American Horror Story: Freak Show (FX)
· Najbolje reality serije: Shark Tank (ABC)
· Najbolja reality serija takmičenja: Face Off (Syfy)
· Najbolji domaćin reality serija: Cat Deeley, So You Think You Can Dance (FOX)
· Najbolji Talk Show: The Daily Show with Jon Stewart (Comedy Central)
· Najbolja animirana serija: Archer (FX)
· Critics’ Choice LOUIS XIII Genius Award: Seth MacFarlane
· Najuzbudljivije nove serije: American Crime Story (FX), Aquarius (NBC), Blindspot (NBC), Minority Report (FOX), The Muppets (ABC), Scream Queens (FOX), Supergirl (CBS) and UnREAL (Lifetime)

Podeli:



Preporucujemo

SUPSTANCOM I POKLON MURALOM ZAOKRUŽENO FINALE SLOTER...
Umetnicko slikanje sa ljubimcima na terasi CineStara u...
Drugog dana Bašta Festa prikazano devet filmova iz osam...
Selekcije Novi evropski dokumentarni film i Eco Dox na 31....
Žarko Laušević posthumno dobitnik nagrade „Specijalni...
Dodelom nagrada i projekcijom filma “Za danas toliko”...
Svakog utorka snižena cena ulaznice i besplatno Lemonade...
Vatrena završnica Sloter festivala: Horor projekcije za...
ZLATNA MACOLA ZA FILM SUPSTANCA
MONODRAMA TIHOMIRA STANIĆA ,,DETINJARIJE” I PRVA NEDELJA...
Selekcije „Europe 4 Kids”, „Best of Europe” i...
Doljevac domaćin spektakla: Premijera „Supstance“ i...
Anica Dobra, Fedon Papamihael i Ademir Kenović laureati...
Konkurs za prijavu filmova na 18. Festival srpskog filma...
11. Bašta Fest – izveštaj sa trećeg festivalskog dana