•        Evo prilike da i Vi postanete deo Prologa.
  •        Ukoliko želite da postavite prikaz svog omiljenog, ili neomiljenog, filma, glumca ili reditelja, vest koja vam je jako značajna, ili bilo šta što se tiče sveta kinematografije, možete nam poslati vaša viđenja na adresu info@joombooz.com
  •        Da bi bio objavljen, prikaz ne sme u sebi sadržati nikakve vulgarnosti, da ne bude kraći od 10 rečenica, reči poput "brate", "sestro", "fenomenalno", "super" (osim ako nije deo naslova) i njima slične neće se uzeti u obzir, kao ni atak na manjinske grupe.
facebook twitter rss youtube

Mima Karadžić neće više snimati u Crnoj Gori

Mulutin Mima Karadžić je nakon izuzetno uspešnih projekcija filma i serije "Biser Bojane" i "Budva na pjenu od mora", odgovorio svima koji su se pitali da li mogu da očekuju nastavak ovih priča u kojima se on ostvario u glavnoj ulozi.

Na iznenađenje mnogih glumac je izričit bio u nameri da istakne da je sa snimanjima i projektima u Crnoj Gori završio.

"U Crnu Goru odlaziću zbog toga što je volim, da uživam u njenim lepotama, da se odmaram, ali poslovno više ne. Nemamo podršku ni države, niti bilo koga drugog tako da je na te serije stavljena tačka", istakao je Karadžić.

Mimu ćemo uskoro gledati u do sada neviđenoj ulozi u novoj seriji "Drim tim" čije je snimanje u toku.

(Mondo)

Podeli:



Preporucujemo

TREĆI MEĐUNARODNI FESTIVAL SOLA
Otvorena izložba slika Hanne Dujmović - ’’La Joie...
Dodelom Nagrade Publike za Najbolji evropski film i...
Anime night u Cineplexx bioskopima uz film "Suzume"
Veče Stivena Kinga 31. maja
Porodični dan u Cineplexx bioskopima uz film "Mala sirena"
Uručene nagrade 16. Međunarodnog festivala dokumentarnog...
Porodični vikend 27. i 28. maja uz Malu sirenu
Fast X (2023) (2023)
Entoni Bordejn: Kompletna usmena biografija - Insajderski...
Crunchyroll film "Suzume" 25. maja stiže u bioskope širom...
Sarajevo dobitnik inaguralne nagrade Global Production za...
Festival-u-Opoziciji: Umetnost i politika improvizacije u...