•        Evo prilike da i Vi postanete deo Prologa.
  •        Ukoliko želite da postavite prikaz svog omiljenog, ili neomiljenog, filma, glumca ili reditelja, vest koja vam je jako značajna, ili bilo šta što se tiče sveta kinematografije, možete nam poslati vaša viđenja na adresu info@joombooz.com
  •        Da bi bio objavljen, prikaz ne sme u sebi sadržati nikakve vulgarnosti, da ne bude kraći od 10 rečenica, reči poput "brate", "sestro", "fenomenalno", "super" (osim ako nije deo naslova) i njima slične neće se uzeti u obzir, kao ni atak na manjinske grupe.
facebook twitter rss youtube

Odabran je glas za Grumpy Cat

Nakon što je glumica Jane Lynch (Glee) odbila da pozajmi glas "prgavoj" mački u televizijskom filmu Najgori Božić mrzovoljne mačke (Grumpy Cat's Worst Christmas Ever), uloga je pripala mladoj glumici Aubrey Plaza.

Tim Hill i Jeff Morris napisali su scenario koji prati usamljenu mačku i 12-godišnju devojčicu Chrystal (Megan Charpentier) koja može komunicirati s njom. Na badnje veče, Chrstal odluči da je spasi iz prodavnice kućnih ljubimaca pa je udomljava.

Namrgođena mačka poznata kao Grumpy Cat, čije je ime Tardar Sauce, postala je svetski poznata 2012. godine nakon što je brat njene vlasnice, Tabathe Bundesen, stavio fotografiju mačke na Reddit. Nakon toga je mrzovoljna mačka postala hit pa iza sebe već ima jednu knjigu, kafu, a uskoro i film!

Plaza je glumila u serijama Parks & Rereation, Welcome to Sweden i Legenda o Korri. Njene uloge na velikom ekranu uključuju filmove Sigurnost nije zagarantovana i Scott Pilgrim protiv sveta.

Podeli:



Preporucujemo

Projekcija dokumentarnog diptiha „Non-Aligned &...
Comic night u Cineplexx bioskopima uz film "Šazam! Gnev...
Repertoar bioskopa Vilin Grad od 16. do 22. marta
Izveštaj sa press-a: Mila Turajlić: Jako mi je važno da...
Repertoar bioskopa Cine Grand Delta Planet od 16. do 22....
Humanitarna projekcija filma "Čovek po imenu Oto" u...
Licem u lice (Face to Face) - stigla je treća sezona...
Otvorena izložba „Home Paradigm: A New Place of...
Otvorena izložba “Connecting the Future: Mladi umetnici...
Festival nauke objavio poziv za volontere
Otvorena izložba „Slobodan let” o Magi Magazinović u...
Tribina “Izazovna ponašanja kod dece sa razvojnim...