Дом културе “Студентски град”
16. Европски фестивал анимираног филма, Балканима
(1-6.10.2019.)
Sreda, 2. oктобар
ВЕЛИКА САЛА/Big Hall 17h
Панорама европског филма
Panorama of European Film
ПЕСМА УМА / A Mind Sang
Vier Nev / Portugal, 2019, 6:11
ДУША / Alma
Michelangelo Fornaro / Italy, 2019, 11:31
КИСЕЛА КИША / Acid Rain
Tomek Popakul / Poland, 2019, 25:00
СПЕРМАЦЕТ / Spermaceti
Jacky De Groen / Belgium, 2018, 11:35
ГРАНИЦЕ ЗОВУ / Finity Calling
Jasper Kuipers / Netherlands, 2019, 15:00
УСАМЉЕНА ОРБИТА / The Lonely Orbit
Frederic Siegel, Benjamin Morard / Switzerland, 2019, 09:20
Трајање програма/Program Duration 78’
МАЛА САЛА/Small Hall 18h
ПРЕДСТАВЉАЊЕ ДВД ИЗДАЊА
“Српски анимирани филм 2” и “Награђени анимирани филмови студената ФПУ”
Растко Ћирић
PRESENTATION OF DVD COLLECTION
“Serbian Animated Film 2” and “The Awarded Animated Films by Faculty of Applied Arts Students”
Rastko Ćirić
ВЕЛИКА САЛА/Big Hall 19:30h
Студентски такмичарски програм 1
Student Competition Program 1
ЛОВ / Thе Hunt
Jovan Rakić / Serbia, 2019, 7:52
ПЛАВЕ РУКЕ / The blue hands
Alexandra Anokhina, Mikhail Shepilov /
Russian Federation, 2018, 6:31
ГОНГ / A Gong
Zozo Jhen, Tena Galovic, Marine Varguy, Yen-Chen Liu, Ellis Ka-yin Chan / France, 2019, 5:39
ИЗРАСТИ У МАЛО ДРВО /
Grow Up to Be a Little Tree
Noemi Rebić / Croatia, 2019, 5:40
ЛАНАЦ ИСХРАНЕ / Food Chain
Mari Kivi, Liis Kokk / Estonia, 2018, 8:30
ЖМУРКЕ / Hide N Seek
Barbora Halírová / Czech Republic, 2019, 6:65
TWIGS
Hadas Almagor/ Israel, 2019, 4:43
ОВУЛА / Ovule
Natalia Durszewicz / Poland, 2019, 04:00
ХАЗАРСКЕ СТЕПЕ / The Steppes of Khazar
Sofiia Melnyk / Germany, 2019, 6:49
ДОБРЕ НАМЕРЕ / Good Intentions
Anna Mantzaris / United Kingdom, 2018, 08:35
БАРУТ / Gunpowder
Romane Faure, Nathanael Perron, Léa Detrain, Benoît de Geyer d’Orth, Pei-Hsuan Lin, Anne-Lise Kubiak / France, 2019, 5:30
ДАЛЕКО ОД КУЋЕ 3000 / Home Away 3000
Héloïse Pétel, Philippe Baranzini / France, 2018, 11:17
Трајање програма/Program Duration 83’
ВЕЛИКА САЛА/Big Hall 21h
Такмичарски програм 2
Competition Program 2
СМИСАО / The Meaning
Iva Ćirić / Serbia, 2018, 3:10
АТЛЕТИКУС, САЛА ЗА ТРЕНИНГ /
Athleticus, Salle d’entrainement
Nicolas Deveaux / France, 2018, 2:15
ЈАЈЕ / Egg
Martina Scarpelli / France, 2018, 12:07
ГОСПОДИН МАРЕ / Mr. Mare
Luca Tóth / Hungary, 2019, 19:28
СЕЛФИЈИ / Selfies
Claudius Gentinetta / Switzerland, 2018, 3:40
ВРЕМЕ МЕДВЕДА / And then the Bear
Agnès Patron / France, 2019, 13:52
ИСПЕГЛАЈ МЕ / Iron me
Ivan Rabbiosi / France, 2019, 9:47
ЉУБИЧАСТИ ДЕЧАК / Purpleboy
Alexandre Siqueira / Belgium, France, Portugal, 2018, 13:55
Трајање програма/Program Duration 78’
МАЛА САЛА/Small Hall 22:30h
ПРЕДАВАЊЕ:
Историја анимираног музичког спота 4
Мићун Ристић и Ива Ћирић
LECTURE:
History of Animated Music Video 4
Mićun Ristić and Iva Ćirić