SREDA/Wednesday 6.10.2021.
U okviru pratećeg programa publika će moći da prisustvuje predavanju i projekciji filmova
pod nazivom Pokretne slike poezije i otpora zaboravu / Simone Masi,
koje će održati Andrijana Ružić, istoričarka animacije iz Milana.
MALA SALA/Small Hall 18.00h
Pokretne slike poezije i otpora zaboravu -
Simone Masi / Moving images of poetry and
resistance to oblivion - Simone Massi
VELIKA SALA/Big Hall 19.00h
Studentski takmičarski program 2
Student Competition Program 2
KOMPULSIVNI POSAO / A Compulsive Job
Dunja Đorđević / Serbia, 2020, 2:35
C / C
Marion Taschler / Switzerland, 2020, 5:04
SAMO U LIFTU / Elevator Alone
Anastasia Papadopoulou / Greece, 2021, 3:38
TOČAK ŽIVOTA / Wheel of Life
Tamara Maksimović / Bosnia and Herzegovina, 2021,
4:00
ZVER / La Bestia
Marlijn van Nuenen, Ram Tamez, Alfredo Gerard
Kuttikatt / France, 2020, 7:41
GREŠKA / Error
Lucie Vostarkova / Czech Republic, 2020, 3:43
TAMNICE I ZMAJEVI / Dragons & Dungeons
Teodora Mijatović / Serbia, 2021, 6:24
TI NISI KIVI / You Are not a Kiwi
Maria Saveleva / Estonia, 2020, 5:31
PORTRET DOSADNOG ČOVEKA / The portrait of
a boring man
Vasily Korepanov / Russian Federation, 2020, 7:10
MOJ PRIJATELJ KOJI SIJA NOĆU / My friend
who shines in the night
Gregoire de Bernouis, Jawed Boudaoud, Simon
Cadilhac, Helene Ledevin / France, 2020, 8:47
DA LI BISTE MOGLI, MOLIM VAS? / Would
You Please?
Ada Guvenir / Belgium, 2020, 4:30
TAJNO ORUŽJE / Secret Weapon
Tara Simeonović / Serbia, 2021, 3:42
JEROBOAM / Jeroboam
Bianca Caderas / Germany, 2020, 7:11
INKOGNITO / Incognito
Julia Lantos / Hungary, 2020, 7:35
Trajanje programa/Program Duration 78’
VELIKA SALA/Big Hall 21.00h
Takmičarski program 2
Competition Program 2
STEJKHAUS / Steakhouse
Špela Čadež / Slovenia, 2021, 9:30
USKRŠNJA JAJA / Easter Eggs
Nicolas Keppens / Belgium, 2021, 14:02
LINIJE / Lines
Ivan Stojković / Serbia, 2021, 6:23
PAPAGAJ DAMA / The Parrot Lady
Michalis Kalopaidis / Cyprus, 2020, 6:45
RAZGOVORI SA KITOM / Conversations with a
Whale
Anna Samo / Germany, 2020, 8:45
ANIMATORI ZA BELORUSIJU/ DUGO DA NAM
ŽIVI BELORUSIJA / Animators For Belarus /
Long Live Belarus
grupa autora/group of authors / Belarus, 2020, 7:54
PRIRODNI ODABIR / Natural Selection
Aleta Rajič / Bosnia and Herzegovina, 2019, 9:34
MAMA / Mom
Kajika Aki Ferrazzini / France, 2021, 9:17
“NE MOŽE DA TI SE SVIĐA” / “You can not
like it”
Sofiya Bogdanova / Russian Federation, 2020, 3:01
PRINC U POSLASTIČARNICI / Prince in a
Pastry Shop
Katarzyna Agopsowicz / Poland, 2021, 16:00
Trajanje programa/Program Duration 81’