•        Evo prilike da i Vi postanete deo Prologa.
  •        Ukoliko želite da postavite prikaz svog omiljenog, ili neomiljenog, filma, glumca ili reditelja, vest koja vam je jako značajna, ili bilo šta što se tiče sveta kinematografije, možete nam poslati vaša viđenja na adresu info@joombooz.com
  •        Da bi bio objavljen, prikaz ne sme u sebi sadržati nikakve vulgarnosti, da ne bude kraći od 10 rečenica, reči poput "brate", "sestro", "fenomenalno", "super" (osim ako nije deo naslova) i njima slične neće se uzeti u obzir, kao ni atak na manjinske grupe.
facebook twitter rss youtube

Repertoar bioskopa Cine Grand Delta Planet od 18. do 24. januara

NEDELJA
Film “Nedelja” prati život jednog od najomiljenijih pevača na ovim prostorima, Džeja Ramadanovskog. Inspirisan istinitim događajima, donosi priču o Džeju iz najranije mladosti pa sve do velikog uspeha koji je ostvario. Iako nije imao lako detinjstvo, koje je proveo uglavnom na ulici ili u popravnom domu, Džej je uspeo da zauzme svoje mesto na muzičkoj sceni i kroz pesme postane deo života mnogih.

SELJANI
Seljanka Jagna je primorana da se uda za mnogo starijeg, bogatog farmera Maćija Borinu, uprkos njenoj ljubavi prema farmerovom sinu Anteku. Ona postaje predmet zavisti i mržnje seljana, te mora da se bori kako bi sačuvala svoju nezavisnost.

Repertoar bioskopa Cine Grand Delta Planet od 18. do 24. januara

Četvrtak 18. 1.

Nedelja – 15:45, 17:00, 18:15, 19:30, 20:00, 20:45, 22:10

Seljani – 17:45

Pčelar – 20:30, 22:30

Bela golubica: Čudesna priča – 15:40

Sluga 2 – 19:00, 21:30

Akvamen i izgubljeno kraljevstvo, 3D – 18:00

Vonka, Sinh. – 13:30

Čuvari formule – 16:40

Bibi i Bobi u Sneškogradu, Sinh. – 13:45

Mirakulus film: Pustolovine Bubamare i crnog mačka, Sinh. – 13:00, 15:00

Maša i medved: Još zabavnije, Sinh. – 14:15, 16:00

Želja, Sinh. – 14:45

Petak 19. 1.

Nedelja – 15:45, 17:15, 18:15, 19:45, 20:20, 21:00, 22:15

Seljani – 17:45

Pčelar – 20:30

Bela golubica: Čudesna priča – 15:40

Sluga 2 – 19:00, 21:30

Akvamen i izgubljeno kraljevstvo, 3D – 18:00

Vonka, Sinh. – 13:30

Čuvari formule – 16:40

Bibi i Bobi u Sneškogradu, Sinh. – 13:45

Mirakulus film: Pustolovine Bubamare i crnog mačka, Sinh. – 13:15, 15:15

Maša i medved: Još zabavnije, Sinh. – 14:15, 16:00

Želja, Sinh. – 14:45

Subota 20. 1, Nedelja 21. 1.

Nedelja – 13:15, 15:45, 17:00, 18:15, 19:30, 20:00, 20:45, 22:10

Seljani – 17:45

Pčelar – 20:30, 22:30

Bela golubica: Čudesna priča – 15:40

Sluga 2 – 19:00, 21:30

Akvamen i izgubljeno kraljevstvo, 3D – 18:00

Vonka, Sinh. – 13:30

Čuvari formule – 16:40

Bibi i Bobi u Sneškogradu, Sinh. – 13:45

Mirakulus film: Pustolovine Bubamare i crnog mačka, Sinh. – 12:45, 14:45, 16:45

Medino Božićno čudo, Sinh. – 11:45

Maša i medved: Još zabavnije, Sinh. – 12:30, 14.15, 16:00

Pačija posla, Sinh. – 12:00

Želja, Sinh. – 14:45

Ponedeljak 22. 1, Utorak 23. 1, Sreda 24. 1.

Nedelja – 15:45, 17:00, 18:15, 19:30, 20:00, 20:45, 22:10

Seljani – 17:45

Pčelar – 20:30, 22:30

Bela golubica: Čudesna priča – 15:40

Sluga 2 – 19:00, 21:30

Akvamen i izgubljeno kraljevstvo, 3D – 18:00

Vonka, Sinh. – 13:30

Čuvari formule – 16:40

Bibi i Bobi u Sneškogradu, Sinh. – 13:45

Mirakulus film: Pustolovine Bubamare i crnog mačka, Sinh. – 13:00, 15:00

Maša i medved: Još zabavnije, Sinh. – 14:15, 16:00

Želja, Sinh. – 14:45

Podeli:



Preporucujemo

Nova knjiga na temu AI-a: „200 ideja kako zaraditi uz...