•        Evo prilike da i Vi postanete deo Prologa.
  •        Ukoliko želite da postavite prikaz svog omiljenog, ili neomiljenog, filma, glumca ili reditelja, vest koja vam je jako značajna, ili bilo šta što se tiče sveta kinematografije, možete nam poslati vaša viđenja na adresu info@joombooz.com
  •        Da bi bio objavljen, prikaz ne sme u sebi sadržati nikakve vulgarnosti, da ne bude kraći od 10 rečenica, reči poput "brate", "sestro", "fenomenalno", "super" (osim ako nije deo naslova) i njima slične neće se uzeti u obzir, kao ni atak na manjinske grupe.
facebook twitter rss youtube

Revija filmova U SUSRET FEST-u u Jugoslovenskoj kinoteci od 10. februara

Revija filmova U SUSRET FEST-u biće održana u salama Jugoslovenske kinoteke u Uzun Mirkovoj 1 i Kosovskoj 11 u periodu od 10. februara do 7. marta 2022, sa izborom ostvarenja koja su učestvovala na našem najvećem filmskom festivalu u proteklih desetak godina.

Revija U SUSRET FEST-u počinje filmovima „Krv moje krvi“ (2015) Marka Belokija i „Beli bog“ (2014) Kornela Mundruca. Biće prikazano ukupno 11 filmova od kojih su većina obeležili izdanja FEST-a u protekloj deceniji, među kojima se izdvajaju „Klimaks“ (2018) Gaspara Noea, „Mlada i divna“ (2013) Fransoa Ozona, „Na telu i duši“ (2017) Ildiko Enjedi…

Među filmovima koji će se prikazivati, publika će moći da pogleda i film “Sibil” (2019) Žastin Trije, u kom jednu od glavnih uloga tumači nedavno tragično preminuli glumac Gaspar Ulije.

U okviru programa U SUSRET FEST-u od 10. do 25. februara projekcije će biti u sali “Makavejev” Jugoslovenske kinoteke u Uzun Mirkovoj 1, a od 25. februara do 7. marta filmovi će se prikazivati u Muzeju kinoteke u Kosovskoj 11.

Cena ulaznica je 300 din.

PROGRAM U SUSRET FEST-u, SALA MAKAVEJEV u UZUN MIRKOVOJ 1

Četvrtak 10.2.

18:00 KRV MOJE KRVI (ITA/FRA/ŠVA 2015)
Uloge: Robeto Herlicka, Pjer Đorđo Belokio
Režija: Marko Belokio

20:30 BELI BOG (MAĐ/NEM/ŠVE 2014)
Uloge: Žofija Psota Šandor Žoter
Režija: Korenl Mundruco

Petak 11.2.

18:00 BELI BOG (MAĐ/NEM/ŠVE 2014)
Uloge: Žofija Psota, Šandor Žoter
Režija: Korenl Mundruco

20:30 KLIMAKS (FRA/BEL 2018)
Uloge: Sofija Butela, Kidi Smajl
Režija: Gaspar Noe

Subota 12.2.

18:00 KLIMAKS (FRA/BEL 2018)
Uloge: Sofija Butela, Kidi Smajl
Režija: Gaspar Noe

20:30 MLADA I DIVNA (FRA 2013)
Uloge: Marin Vakt, Žeraldin Pelas
Režija: Fransoa Ozon

Nedelja 13.2.

18:00 MLADA I DIVNA (FRA 2013)
Uloge: Marin Vakt, Žeraldin Pelas
Režija : Fransoa Ozon

20:30 NA TELU I DUŠI (MAĐ 2017)
Uloge: Aleksandra Borbelj , Geza Morčani
Režija: Ildiko Enjedi

Ponedeljak 14.2.

18:00 NA TELU I DUŠI (MAĐ 2017)
Uloge: Aleksandra Borbelj, Geza Morčani
Režija: Ildiko Enjedi

20:30 MOJA MAJKA (ITA/FRA/NEM 2015)
Uloge: Džon torturo (John Turturro), Nani Moreti (Nanni Moretti)
Režija: Nani Moreti (Nanni Moretti)

Četvrtak 17.2.

18:00 MOJA MAJKA (ITA/FRA/NEM 2015)
Uloge: Džon torturo (John Turturro), Nani Moreti (Nanni Moretti)
Režija: Nani Moreti (Nanni Moretti)

20:30 PROŠLOST (FRA/ITA/BEL 2013)
Uloge: Berenis Bežo, Tahar Rahim
Režija: Ašgar Fahradi

Petak 18.2.

18:00 PROŠLOST (FRA/ITA/BEL 2013)
Uloge: Berenis Bežo, Tahar Rahim
Režija: Ašgar Fahradi

20:30 SIBIL (FRA/BEL 2019)
Uloge: Viržini Efira, Adel Eksarkopulos
Režija: Žustin Triet

Subota 19.2.

18:00 SIBIL (FRA/BEL 2019)
Uloge: Viržini Efira, Adel Eksarkopulos
Režija: Žastin Trie

20:30 DŽIMI P. (SAD/FRA 2013)
Uloge: Benisio Del Toro, Matje Almarik
Režija: Arno Deplešan

Nedelja 20.2.

18:00 DŽIMI P. (SAD/FRA 2013)
Uloge: Benisio Del Toro, Matje Almarik
Režija: Arno Deplešan

20:30 HRONIČNI (MEK/FRA 2015)
Uloge: Tim Rot, Sara Satrlend
Režija: Mičel Franko

Ponedeljak 21.2.

18:00 HRONIČNI (MEK/FRA 2015)
Uloge: Tim Rot, Sara Satrlend
Režija: Mičel Franko

20:30 VERAN ČOVEK (FRA 2018)
Uloge: Letisija Kasta, Lili-Rouz Dep
Režija: Luj Garel

Petak 25.2.

18:00 VERAN ČOVEK (FRA 2018)
Uloge: Letisija Kasta, Lili-Rouz Dep
Režija: Luj Garel

20:30 KRV MOJE KRVI (ITA/FRA/ŠVA 2015)
Uloge: Robeto Herlicka, Pjer Đorđo Belokio
Režija: Marko Belokio

PROGRAM U SUSRET FEST-u, SALA U KOSOVSKOJ 11

Petak 25.2.

18:00 KRV MOJE KRVI (ITA/FRA/ŠVA 2015)
Uloge: Robeto Herlicka, Pjer Đorđo Belokio
Režija: Marko Belokio

20:30 BELI BOG (MAĐ/NEM/ŠVE 2014)
Uloge: Žofija Psota, Šandor Žoter
Režija: Korenl Mundruco

Subota 26.2.

18:00 BELI BOG (MAĐ/NEM/ŠVE 2014)
Uloge: Žofija Psota, Šandor Žoter
Režija: Korenl Mundruco

20:30 KLIMAKS (FRA/BEL 2018)
Uloge: Sofija Butela , Kidi Smajl
Režija: Gaspar Noe

Nedelja 27.2.

18:00 KLIMAKS (FRA/BEL 2018)
Uloge: Sofija Butela, Kidi Smajl
Režija: Gaspar Noe

20:30 MLADA I DIVNA (FRA 2013)
Uloge: Marin Vakt, Žeraldin Pelas
Režija: Fransoa Ozon

Ponedeljak 28.2.

18:00 MLADA I DIVNA (FRA 2013)
Uloge: Marin Vakt, Žeraldin Pelas
Režija: Fransoa Ozon

20:30 NA TELU I DUŠI (MAĐ 2017)
Uloge: Aleksandra Borbelj, Geza Morčani
Režija: Ildiko Enjedi

Utorak 1.3.

18:00 NA TELU I DUŠI (MAĐ 2017)
Uloge: Aleksandra Borbelj, Geza Morčani
Režija: Ildiko Enjedi

20:30 MOJA MAJKA (ITA/FRA/NEM 2015)
Uloge: Džon Tarturo, Nani Moreti
Režija: Nani Moreti

Sreda 2.3.

18:00 MOJA MAJKA (ITA/FRA/NEM 2015)
Uloge: Džon torturo, Nani Moreti
Režija: Nani Moreti

20:30 PROŠLOST (FRA/ITA/BEL 2013)
Uloge: Berenis Bežo, Tahar Rahim,
Režija: Ašgar Fahradi

Četvrtak 3.3.

18:00 PROŠLOST (FRA/ITA/BEL 2013)
Uloge: Berenis Bežo, Tahar Rahim
Režija: Ašgar Fahradi

20:30 SIBIL (FRA/BEL 2019)
Uloge: Viržini Efira, Adel Eksarkopulos
Režija: Žastin Trie

Petak 4.3.

18:00 SIBIL (FRA/BEL 2019)
Uloge: Viržini Efira, Adel Eksarkopulos
Režija: Žastin Trie

20:30 DŽIMI P. (SAD/FRA 2013)
Uloge: Benisio Del Toro, Matje Almarik
Režija: Arno Deplešan

Subota 5.3.

18:00 DŽIMI P. (SAD/FRA 2013)
Uloge: Benisio Del Toro, Matje Almarik
Režija: Arno Deplešan

20:30 HRONIČNI (MEK/FRA 2015)
Uloge: Tim Rot, Sara Satrlend
Režija: Mičel Franko

Nedelja 6.3.

18:00 HRONIČNI (MEK/FRA 2015)
Uloge: Tim Rot, Sara Satrlend
Režija: Mičel Franko

20:30 VERAN ČOVEK (FRA 2018)
Uloge: Letisija Kasta, Lili-Rouz Dep
Režija: Luj Garel

Ponedeljak 7.3.

18:00 VERAN ČOVEK (FRA 2018)
Uloge: Letisija Kasta , Lili-Rouz Dep
Režija: Luj Garel

20:30 KRV MOJE KRVI (ITA/FRA/ŠVA 2015)
Uloge: Robeto Herlicka, Pjer Đorđo Belokio
Režija: Marko Belokio

Podeli:



Preporucujemo

GRAD NIŠ SKRATIO ROK ZAKUPA NIŠVILLE DŽEZ MUZEJU
VEČE AKCIJE UZ NASTAVAK KLASIKA- "TOP GAN: MAVERIK" 26....
KADA JE BITKA, NEKA BUDE UMETNIČKA!
Repertoar Cineplexx Niš bioskopa od 26. maja do 1. juna
FILM „PARIZ: LJUBAVNA PRIČA“ (PARIS, 13TH DISTRICT) OD...
Otvorena izložba „Nije za preprodaju“ u Prodajnoj...
NAJAVLJEN PETI NASTAVAK KULTNE AVANTURE „INDIJANA...
Noć srpskog filma u više od 30 bioskopa širom Srbije
Nišville sutra obeležava Noć Muzeja!
Izložba Ivan Ivezić: Tihi obrt – Retrospektiva...
17. Beogradska internacionalna nedelja arhitekture
Najbolјi filmovi u 2021. godini
Dodelom nagrada svečano zatvoren 15. Beldocs festival
Dodela počasnog doktorata umetniku Ervinu Vurmu
FILM „ONE FINE MORNING“ REDITELJKE MIJE HANSEN-LAV...
FILM „FABIJAN: O SMAKU SVETA“ (FABIAN: GOING TO THE...
Ekipa Bašta Festa očistila divlje deponije u Nacionalnom...
Otvoren poziv za Western Balkans Youth Team - Sarajevo Film...
Pala prva klapa mediteranske komedije „Živi i zdravi“...
VEČE AKCIJE UZ NASTAVAK KLASIKA- "TOP GAN: MAVERIK" - 26....
The Batman (2022) (2022)
Žiri Takmičarskog programa – igrani film 28. Sarajevo...
Otvorena izložba “Feministička avangarda 70-ih. Radovi...
Specijalano TOP GUN VEČE u Cineplexx Niš bioskopu 25....
Otvaranje izložbe „Nije za preprodaju“ 19. maja u...