•        Evo prilike da i Vi postanete deo Prologa.
  •        Ukoliko želite da postavite prikaz svog omiljenog, ili neomiljenog, filma, glumca ili reditelja, vest koja vam je jako značajna, ili bilo šta što se tiče sveta kinematografije, možete nam poslati vaša viđenja na adresu info@joombooz.com
  •        Da bi bio objavljen, prikaz ne sme u sebi sadržati nikakve vulgarnosti, da ne bude kraći od 10 rečenica, reči poput "brate", "sestro", "fenomenalno", "super" (osim ako nije deo naslova) i njima slične neće se uzeti u obzir, kao ni atak na manjinske grupe.
facebook twitter rss youtube

Rodrigo Santoro uz Arnolda Schwarzeneggera u „The Last Stand“

Kim Jee-Woon's kreće sa produkcijom „The Last Stand“ već narednog meseca i osim Arnolda Schwarzeneggera, tek je skoro počelo da izlazi po koje ostalih protagonista. Tako se pre par nedelja objavilo da je švedski glumac Peter Stormare zadužen za nitkova filma. A evo sada još jednog imena.

Rodrigo Santoro, koji je igrao Paula u „Lost-u“ i Xerxesa u „300“, trenutno pregovara za ulogu. Njegova bi trebalo da bude uloga dobrice koji stoji rame uz rame glavnog junaka filma. „Pouzdan, požrtvovan, sretan i pre svega human.“

Film će biti rađen prema scenariju Andrewa Knauera i Jeffreya Nachmanoffa, koji je prepravljen od strane Georga Nolfia.

„The Last Stand“ se očekuje 18/01/2013.

Podeli:



Preporucujemo

Humanitarna projekcija filma "Čovek po imenu Oto" u...
Repertoar bioskopa Vilin Grad od 16. do 22. marta
Tribina “Izazovna ponašanja kod dece sa razvojnim...
Repertoar bioskopa Cine Grand Delta Planet od 16. do 22....
Licem u lice (Face to Face) - stigla je treća sezona...
Izveštaj sa press-a: Mila Turajlić: Jako mi je važno da...
Festival nauke objavio poziv za volontere
Comic night u Cineplexx bioskopima uz film "Šazam! Gnev...