•        Evo prilike da i Vi postanete deo Prologa.
  •        Ukoliko želite da postavite prikaz svog omiljenog, ili neomiljenog, filma, glumca ili reditelja, vest koja vam je jako značajna, ili bilo šta što se tiče sveta kinematografije, možete nam poslati vaša viđenja na adresu info@joombooz.com
  •        Da bi bio objavljen, prikaz ne sme u sebi sadržati nikakve vulgarnosti, da ne bude kraći od 10 rečenica, reči poput "brate", "sestro", "fenomenalno", "super" (osim ako nije deo naslova) i njima slične neće se uzeti u obzir, kao ni atak na manjinske grupe.
facebook twitter rss youtube

Top 100 porno glumica 2011.

Kao što smo već imali priliku da vam svojevremeno predstavimo 100 porno glumica, kako ide kraj ove godine red je da listu malo osvežimo i pružimo šansu novim snagama. Za većinu glumica smo ostavili i linkove ka zvaničnim stranicama ako bi ste više pažnje da posvetite njihovom umetničkom stvaralaštvu. Lista za kraj 2011. godine izgleda ovako:

1. Tori Black (toriblack.com)
2. Isis Taylor (isistaylorxxx.com)
3. Kayden Kross (clubkayden.com)
4. Asa Akira (asaakira.com)
5. Lisa Ann (thelisaann.com)
6. Jennifer White
7. Sunny Leone (blog.sunnyleone.com)
8. Abella Anderson (naked.com)
9. Faye Reagan (playwithfaye.com)
10. Kristina Rose (kristinarose.com)
11. Stoya (stoya.tumblr.com)
12. Alexis Texas (alexistexas.com)
13. Sophia Santi (sophiasantixxx.com)
14. Katsuni (ilovekatsuni.com)
15. Jayden Jaymes (jaydenjaymesxxx.com)
16. Jynx Maze (type9models.com)
17. Jenna Presley (jennapresley.com)
18. Breanne Benson (breannebenson.com)
19. Priya Rai (priyaanjalirai.com)
20. Jenna Haze (jennahaze.com)
21. Kagney Linn Karter (kagneylinnkarter.com)
22. Bella Moretti (bellamoretti.cammodels.com)
23. Juelz Ventura (Layna Laurel.com)
24. Aletta Ocean (alettaocean.com)
25. Bibi Jones (bibijones.com)
26. London Keyes (londonkeyes.com)
27. Madelyn Marie (clubmadelynmarie.com)
28. Monique Alexander (moniquealexander.com)
29. Sophie Dee (clubsophiedee.com)
30. Bethany Benz (clubbethanybenz.com)
31. Jessica Bangkok (clubjessicabangkok.com)
32. Melanie Jane / Melanie Rios (clubmelaniejane.com)
33. Jenaveve Jolie (clubjenaveve.com)
34. Lela Star (lelastar.com)
35. Julia Ann (juliaann.com)
36. Rihanna Rimes
37. Adrenalynn (adrenalynn.tumblr.com)
38. Gianna Michaels (giannaxxx.com)
39. Rebecca Linares (rebecalinaresxxx.com)
40. Shyla Stylez (shylaxxx.com)
41. Renae Cruz (renaecruzonline.com)
42. Shazia Sahari (ladirectmodels.com)
43. Evanni Solei
44. Amia Miley (thislittlemonster.tumblr.com)
45. Evelyn Lin (loveevelyn.com)
46. Audrey Bitoni (audreybitoni.com)
47. Bree Olson (breeolson.com)
48. Isis Love (youtube.com/user/SisiEvol)
49. April O'Neil (heyitsapril.tumblr.com)
50. Tanner Mayes (tannermays.com)
51. Havana Ginger (havanagingerxxx.com)
52. Dylan Ryder (dylanryder.com)
53. Esperanza Gomez (esperanzagomezonline.com)
54. Lexi Belle (lexibelle.com)
55. Sienna West (siennawest.com)
56. Gracie Glam (gracieglam.tumblr.com)
57. Kourtney Kane (kortneykane.com)
58. Yurizan Beltran (yuriluv.com)
59. Black Angelika
60. Kaylani Lei (wickedpictures.com)
61. Jenna Brooks (jennabrooks.net)
62. Dyanna Lauren (dyannalauren.com)
63. Kimberly Kane (kanearmy.com)
64. Riley Steele (rileysteele.com)
65. Chayse Evans
66. Amy Reid (riedality.com)
67. Candice Nicole (valleybabesxxx.com)
68. Capri Anderson (clubalexiscapri.com)
69. Bridgette B (bridgetteb.com)
70. Nicole Aniston (nicoleaniston.com)
71. Melody Nakai (melodynakaixxx.com)
72. Katie Kox (katiekox.com)
73. Jenny Hendrix (myspace.com/jennyhendrix)
74. Sarah Vandella
75. Nina Mercedez (ninamercedezxxx.com/#ic)
76. Abbey Brooks (abbeybrooks.com)
77. Angelina Valentine (angelinavalentine.com)
78. Megan Vaughn (atmla.com)
79. Andy San Dimas (andysandimasblog.com)
80. Liza Del Sierra (speiglergirls.com)
81. Aurora Jolie
82. Bobbi Starr (blog.bobbistarr.com)
83. Skin Diamond (spieglergirls.com)
84. Lizz Tayler
85. Alexis Ford (alexisford.net)
86. Persia Pele (myspace.com/persiapele)
87. Capri Cavalli (clubcapricavalli.com)
88. Raven Alexis (ravenalexis.com)
89. Jesse Jane (jessejane.com)
90. Lexi Diamond (lexinow.com)
91. Chanel Preston (chanelpreston.com)
92. Lou Charmelle (loucharmelle.com)
93. Alanah Rae (alanahrae.com)
94. Ava Addams (avaaddams.tumblr.com)
95. Jelena Jensen (jelenajensen.com)
96. Nyomi Banxxx (nyomibanxxx.com)
97. Rachel Starr (rachelstarrtube.com)
98. Raylene (raylene.com)
99. Indigo Augustine (indigofiasco.com)
100. Kelly Divine (kellydivine.com)

Podeli:



Preporucujemo

Ognjen Janković: "Zlatni dečko" priča o prokletstvu...
Repertoar Cineplexx Niš bioskopa za period od 6. do 12....
Objavljen specijal povodom 20. rođendana "Harija Potera"
Brad Pitt i Lewis Hamilton snimaju film o Formuli 1
Glumac iz serije "Squid Game" osvojio Zlatni globus za...
Prvi film u pandemiji koji je prešao milijardu dolara
Dodela Oskara će ponovo imati domaćina
Repertoar Cineplexx Niš bioskopa od 13. do 19. januara
„Znaci života“ reditelja Marka Nikolića najbolji...
Nikolas Kejdž čeka dete sa 30 godina mlađom suprugom
Scream (2021) - uskoro
Ghostbusters: Afterlife (2021) (2021)
Verila se Megan Foks
Free Guy (2021) (2021)
NOVE FILMSKE I SERIJSKE POSLASTICE NA PICKBOX NOW
Porodični dan uz pustolovine omiljene pčelice
Izašao trejler za seriju o Pameli Anderson i Tomiju Liju
UPOZNAJTE SE SA LIKOVIMA IZ FILMA „SMRT NA NILU“ –...
Kijanu Rivs 70 odsto zarade od Matriksa dao za borbu protiv...
Cate Blanchett glumit će u prvom Almodovarovom filmu na...
Potreba za mržnjom (2021) - uskoro
Projekat ROJAZE Nišville fondacije i partnera iz Francuske...
„KONAČNA SLOBODA“ (GREAT FREEDOM) – FILM KOJI JE...
POVRATAK OMILJENIH SERIJA NA PICKBOX TV!
Umro komičar Bob Saget
The Forever Purge (2021) (2021)
Serija "Stay Close" stigla na Netflix i pokupila simpatije...
Premijere genijalnih serija u januaru na Pickbox TV-u
Copshop (2021) (2021)
Premijera filma "Zlatni dečko" Ognjena Janković