•        Evo prilike da i Vi postanete deo Prologa.
  •        Ukoliko želite da postavite prikaz svog omiljenog, ili neomiljenog, filma, glumca ili reditelja, vest koja vam je jako značajna, ili bilo šta što se tiče sveta kinematografije, možete nam poslati vaša viđenja na adresu info@joombooz.com
  •        Da bi bio objavljen, prikaz ne sme u sebi sadržati nikakve vulgarnosti, da ne bude kraći od 10 rečenica, reči poput "brate", "sestro", "fenomenalno", "super" (osim ako nije deo naslova) i njima slične neće se uzeti u obzir, kao ni atak na manjinske grupe.
facebook twitter rss youtube

Top 100 porno glumica 2011.

Kao što smo već imali priliku da vam svojevremeno predstavimo 100 porno glumica, kako ide kraj ove godine red je da listu malo osvežimo i pružimo šansu novim snagama. Za većinu glumica smo ostavili i linkove ka zvaničnim stranicama ako bi ste više pažnje da posvetite njihovom umetničkom stvaralaštvu. Lista za kraj 2011. godine izgleda ovako:

1. Tori Black (toriblack.com)
2. Isis Taylor (isistaylorxxx.com)
3. Kayden Kross (clubkayden.com)
4. Asa Akira (asaakira.com)
5. Lisa Ann (thelisaann.com)
6. Jennifer White
7. Sunny Leone (blog.sunnyleone.com)
8. Abella Anderson (naked.com)
9. Faye Reagan (playwithfaye.com)
10. Kristina Rose (kristinarose.com)
11. Stoya (stoya.tumblr.com)
12. Alexis Texas (alexistexas.com)
13. Sophia Santi (sophiasantixxx.com)
14. Katsuni (ilovekatsuni.com)
15. Jayden Jaymes (jaydenjaymesxxx.com)
16. Jynx Maze (type9models.com)
17. Jenna Presley (jennapresley.com)
18. Breanne Benson (breannebenson.com)
19. Priya Rai (priyaanjalirai.com)
20. Jenna Haze (jennahaze.com)
21. Kagney Linn Karter (kagneylinnkarter.com)
22. Bella Moretti (bellamoretti.cammodels.com)
23. Juelz Ventura (Layna Laurel.com)
24. Aletta Ocean (alettaocean.com)
25. Bibi Jones (bibijones.com)
26. London Keyes (londonkeyes.com)
27. Madelyn Marie (clubmadelynmarie.com)
28. Monique Alexander (moniquealexander.com)
29. Sophie Dee (clubsophiedee.com)
30. Bethany Benz (clubbethanybenz.com)
31. Jessica Bangkok (clubjessicabangkok.com)
32. Melanie Jane / Melanie Rios (clubmelaniejane.com)
33. Jenaveve Jolie (clubjenaveve.com)
34. Lela Star (lelastar.com)
35. Julia Ann (juliaann.com)
36. Rihanna Rimes
37. Adrenalynn (adrenalynn.tumblr.com)
38. Gianna Michaels (giannaxxx.com)
39. Rebecca Linares (rebecalinaresxxx.com)
40. Shyla Stylez (shylaxxx.com)
41. Renae Cruz (renaecruzonline.com)
42. Shazia Sahari (ladirectmodels.com)
43. Evanni Solei
44. Amia Miley (thislittlemonster.tumblr.com)
45. Evelyn Lin (loveevelyn.com)
46. Audrey Bitoni (audreybitoni.com)
47. Bree Olson (breeolson.com)
48. Isis Love (youtube.com/user/SisiEvol)
49. April O'Neil (heyitsapril.tumblr.com)
50. Tanner Mayes (tannermays.com)
51. Havana Ginger (havanagingerxxx.com)
52. Dylan Ryder (dylanryder.com)
53. Esperanza Gomez (esperanzagomezonline.com)
54. Lexi Belle (lexibelle.com)
55. Sienna West (siennawest.com)
56. Gracie Glam (gracieglam.tumblr.com)
57. Kourtney Kane (kortneykane.com)
58. Yurizan Beltran (yuriluv.com)
59. Black Angelika
60. Kaylani Lei (wickedpictures.com)
61. Jenna Brooks (jennabrooks.net)
62. Dyanna Lauren (dyannalauren.com)
63. Kimberly Kane (kanearmy.com)
64. Riley Steele (rileysteele.com)
65. Chayse Evans
66. Amy Reid (riedality.com)
67. Candice Nicole (valleybabesxxx.com)
68. Capri Anderson (clubalexiscapri.com)
69. Bridgette B (bridgetteb.com)
70. Nicole Aniston (nicoleaniston.com)
71. Melody Nakai (melodynakaixxx.com)
72. Katie Kox (katiekox.com)
73. Jenny Hendrix (myspace.com/jennyhendrix)
74. Sarah Vandella
75. Nina Mercedez (ninamercedezxxx.com/#ic)
76. Abbey Brooks (abbeybrooks.com)
77. Angelina Valentine (angelinavalentine.com)
78. Megan Vaughn (atmla.com)
79. Andy San Dimas (andysandimasblog.com)
80. Liza Del Sierra (speiglergirls.com)
81. Aurora Jolie
82. Bobbi Starr (blog.bobbistarr.com)
83. Skin Diamond (spieglergirls.com)
84. Lizz Tayler
85. Alexis Ford (alexisford.net)
86. Persia Pele (myspace.com/persiapele)
87. Capri Cavalli (clubcapricavalli.com)
88. Raven Alexis (ravenalexis.com)
89. Jesse Jane (jessejane.com)
90. Lexi Diamond (lexinow.com)
91. Chanel Preston (chanelpreston.com)
92. Lou Charmelle (loucharmelle.com)
93. Alanah Rae (alanahrae.com)
94. Ava Addams (avaaddams.tumblr.com)
95. Jelena Jensen (jelenajensen.com)
96. Nyomi Banxxx (nyomibanxxx.com)
97. Rachel Starr (rachelstarrtube.com)
98. Raylene (raylene.com)
99. Indigo Augustine (indigofiasco.com)
100. Kelly Divine (kellydivine.com)

Podeli:



Preporucujemo

Uloge u kojima ste voleli Benedikta Kamberbača
XR izlozba: Imerzivna stvarnost Beldocs festivala u...
Imerzivna stvarnost Beldocs festivala u Bioskopu Balkan
ZVEZDE MARVELOVOG FILMA „DOKTOR STREJNDŽ U MULTIVERZUMU...
17. Beogradska internacionalna nedelja arhitekture – BINA...
Retrospektive filmova i Master Class predavanja Karpa...
Hrana kao večna inspiracija – Najpoznatiji „foodie“...
„AVATAR: PUT VODE“ (AVATAR: THE WAY OF WATER) –...
BELDOCS predstavlja selekciju VATROMET
Otvorena izložba „Tragovi jednog vremena: Filmski plakat...
Repertoar Cineplexx Niš bioskopa od 5. maja do 11. maja
Predstavljeni Srpski takmičarski program, Beldocs Industry...
Nišville danas obeležava svetski Dan Džeza u Nišu i...
Tribina o filmu „Leto kada sam naučila da letim“
Izabran novi Doktor Hu
Sutra počinje "Kustendorf"
Uroš Krčadinac i Lav Mrenović predstavili rezultate...
Nova izložba filmskih plakata „Tragovi jednog vremena:...
„DOKTOR STREJNDŽ U MULTIVERZUMU LUDILA“ OD DANAS U...
Sutra počinje Proljetno izdanje Sarajevo Film Festivala
Repertoar bioskopa Cine Grand Delta Planet od 12. do 18....
"Priče iz Drugog rata" Aleksandra Zografa
BELDOCS - prodaja ulaznica od danas na svim lokacijama
22 umetnika i umetnica iz Srbije i 12 iz inostranstva na...
Top 10 romantičnih filmova koje morate pogledati
Najava specijalnog programa 15. Beldocs festivala: Žena...
Repertoar bioskopa Cine Grand Delta Planet od 5. do 11....
Izložba “Feministička avangarda 70-ih. Radovi iz...
Porodični dan u Cineplexx Niš bioskopu u nedelju, 8. maja
Oskarovac Nikola Pjovani sa sekstetom premijerno u Beogradu