•        Evo prilike da i Vi postanete deo Prologa.
  •        Ukoliko želite da postavite prikaz svog omiljenog, ili neomiljenog, filma, glumca ili reditelja, vest koja vam je jako značajna, ili bilo šta što se tiče sveta kinematografije, možete nam poslati vaša viđenja na adresu info@joombooz.com
  •        Da bi bio objavljen, prikaz ne sme u sebi sadržati nikakve vulgarnosti, da ne bude kraći od 10 rečenica, reči poput "brate", "sestro", "fenomenalno", "super" (osim ako nije deo naslova) i njima slične neće se uzeti u obzir, kao ni atak na manjinske grupe.
facebook twitter rss youtube

Top 100 porno glumica 2011.

Kao što smo već imali priliku da vam svojevremeno predstavimo 100 porno glumica, kako ide kraj ove godine red je da listu malo osvežimo i pružimo šansu novim snagama. Za većinu glumica smo ostavili i linkove ka zvaničnim stranicama ako bi ste više pažnje da posvetite njihovom umetničkom stvaralaštvu. Lista za kraj 2011. godine izgleda ovako:

1. Tori Black (toriblack.com)
2. Isis Taylor (isistaylorxxx.com)
3. Kayden Kross (clubkayden.com)
4. Asa Akira (asaakira.com)
5. Lisa Ann (thelisaann.com)
6. Jennifer White
7. Sunny Leone (blog.sunnyleone.com)
8. Abella Anderson (naked.com)
9. Faye Reagan (playwithfaye.com)
10. Kristina Rose (kristinarose.com)
11. Stoya (stoya.tumblr.com)
12. Alexis Texas (alexistexas.com)
13. Sophia Santi (sophiasantixxx.com)
14. Katsuni (ilovekatsuni.com)
15. Jayden Jaymes (jaydenjaymesxxx.com)
16. Jynx Maze (type9models.com)
17. Jenna Presley (jennapresley.com)
18. Breanne Benson (breannebenson.com)
19. Priya Rai (priyaanjalirai.com)
20. Jenna Haze (jennahaze.com)
21. Kagney Linn Karter (kagneylinnkarter.com)
22. Bella Moretti (bellamoretti.cammodels.com)
23. Juelz Ventura (Layna Laurel.com)
24. Aletta Ocean (alettaocean.com)
25. Bibi Jones (bibijones.com)
26. London Keyes (londonkeyes.com)
27. Madelyn Marie (clubmadelynmarie.com)
28. Monique Alexander (moniquealexander.com)
29. Sophie Dee (clubsophiedee.com)
30. Bethany Benz (clubbethanybenz.com)
31. Jessica Bangkok (clubjessicabangkok.com)
32. Melanie Jane / Melanie Rios (clubmelaniejane.com)
33. Jenaveve Jolie (clubjenaveve.com)
34. Lela Star (lelastar.com)
35. Julia Ann (juliaann.com)
36. Rihanna Rimes
37. Adrenalynn (adrenalynn.tumblr.com)
38. Gianna Michaels (giannaxxx.com)
39. Rebecca Linares (rebecalinaresxxx.com)
40. Shyla Stylez (shylaxxx.com)
41. Renae Cruz (renaecruzonline.com)
42. Shazia Sahari (ladirectmodels.com)
43. Evanni Solei
44. Amia Miley (thislittlemonster.tumblr.com)
45. Evelyn Lin (loveevelyn.com)
46. Audrey Bitoni (audreybitoni.com)
47. Bree Olson (breeolson.com)
48. Isis Love (youtube.com/user/SisiEvol)
49. April O'Neil (heyitsapril.tumblr.com)
50. Tanner Mayes (tannermays.com)
51. Havana Ginger (havanagingerxxx.com)
52. Dylan Ryder (dylanryder.com)
53. Esperanza Gomez (esperanzagomezonline.com)
54. Lexi Belle (lexibelle.com)
55. Sienna West (siennawest.com)
56. Gracie Glam (gracieglam.tumblr.com)
57. Kourtney Kane (kortneykane.com)
58. Yurizan Beltran (yuriluv.com)
59. Black Angelika
60. Kaylani Lei (wickedpictures.com)
61. Jenna Brooks (jennabrooks.net)
62. Dyanna Lauren (dyannalauren.com)
63. Kimberly Kane (kanearmy.com)
64. Riley Steele (rileysteele.com)
65. Chayse Evans
66. Amy Reid (riedality.com)
67. Candice Nicole (valleybabesxxx.com)
68. Capri Anderson (clubalexiscapri.com)
69. Bridgette B (bridgetteb.com)
70. Nicole Aniston (nicoleaniston.com)
71. Melody Nakai (melodynakaixxx.com)
72. Katie Kox (katiekox.com)
73. Jenny Hendrix (myspace.com/jennyhendrix)
74. Sarah Vandella
75. Nina Mercedez (ninamercedezxxx.com/#ic)
76. Abbey Brooks (abbeybrooks.com)
77. Angelina Valentine (angelinavalentine.com)
78. Megan Vaughn (atmla.com)
79. Andy San Dimas (andysandimasblog.com)
80. Liza Del Sierra (speiglergirls.com)
81. Aurora Jolie
82. Bobbi Starr (blog.bobbistarr.com)
83. Skin Diamond (spieglergirls.com)
84. Lizz Tayler
85. Alexis Ford (alexisford.net)
86. Persia Pele (myspace.com/persiapele)
87. Capri Cavalli (clubcapricavalli.com)
88. Raven Alexis (ravenalexis.com)
89. Jesse Jane (jessejane.com)
90. Lexi Diamond (lexinow.com)
91. Chanel Preston (chanelpreston.com)
92. Lou Charmelle (loucharmelle.com)
93. Alanah Rae (alanahrae.com)
94. Ava Addams (avaaddams.tumblr.com)
95. Jelena Jensen (jelenajensen.com)
96. Nyomi Banxxx (nyomibanxxx.com)
97. Rachel Starr (rachelstarrtube.com)
98. Raylene (raylene.com)
99. Indigo Augustine (indigofiasco.com)
100. Kelly Divine (kellydivine.com)

Podeli:



Preporucujemo

17. Beogradska internacionalna nedelja arhitekture
Otvoren poziv za Western Balkans Youth Team - Sarajevo Film...
KADA JE BITKA, NEKA BUDE UMETNIČKA!
Nišville sutra obeležava Noć Muzeja!
Žiri Takmičarskog programa – igrani film 28. Sarajevo...
FILM „PARIZ: LJUBAVNA PRIČA“ (PARIS, 13TH DISTRICT) OD...
NAJAVLJEN PETI NASTAVAK KULTNE AVANTURE „INDIJANA...
Noć srpskog filma u više od 30 bioskopa širom Srbije
Ekipa Bašta Festa očistila divlje deponije u Nacionalnom...
FILM „ONE FINE MORNING“ REDITELJKE MIJE HANSEN-LAV...
Dodelom nagrada svečano zatvoren 15. Beldocs festival
VEČE AKCIJE UZ NASTAVAK KLASIKA- "TOP GAN: MAVERIK" 26....
Izložba Ivan Ivezić: Tihi obrt – Retrospektiva...
The Batman (2022) (2022)
Otvorena izložba „Nije za preprodaju“ u Prodajnoj...
Otvorena izložba “Feministička avangarda 70-ih. Radovi...
GRAD NIŠ SKRATIO ROK ZAKUPA NIŠVILLE DŽEZ MUZEJU
Najbolјi filmovi u 2021. godini
VEČE AKCIJE UZ NASTAVAK KLASIKA- "TOP GAN: MAVERIK" - 26....
Dodela počasnog doktorata umetniku Ervinu Vurmu
Specijalano TOP GUN VEČE u Cineplexx Niš bioskopu 25....
FILM „FABIJAN: O SMAKU SVETA“ (FABIAN: GOING TO THE...
Repertoar Cineplexx Niš bioskopa od 26. maja do 1. juna
Pala prva klapa mediteranske komedije „Živi i zdravi“...
Otvaranje izložbe „Nije za preprodaju“ 19. maja u...